Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie podróżnicze!
Już 12 marca 2026 r. (czwartek) o godz.17:00 w Mediatece odbędzie się niezwykłe spotkanie z podróżnikiem Grzegorzem Bącikiem / Pan.Travel!Temat prelekcji: „Panama. Między oceanami.”
Podczas spotkania przeniesiemy się do fascynującej Panamy – kraju, który łączy dwa oceany i dwie Ameryki. Czekają na Was opowieści o Kanale Panamskim, tropikalnej przyrodzie, lokalnej kulturze oraz podróżniczych przygodach widzianych oczami doświadczonego globtrotera.
Egzotyka, inspiracje i solidna dawka podróżniczej energii – tego wieczoru nie może Was zabraknąć!
Miejsce: Mediateka, ul. Pułaskiego 3H
Data: 12.03.2026 (czwartek) godz. 17:00
Do zobaczenia!