Spotkanie z notariuszem

You are currently viewing Spotkanie z notariuszem

Zaproszenie dla Mieszkańców!
Serdecznie zapraszamy na spotkanie z notariuszem, które odbędzie się 17 marca 2026 r. o godz. 17:00 w Mediatece, ul. Pułaskiego 3H
Temat spotkania: „Dziedziczenie bez tajemnic”
Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się m.in.: jak wygląda proces dziedziczenia, czym jest testament i jak go sporządzić, jakie formalności należy załatwić po śmierci bliskiej osoby oraz zadać pytania specjaliście.
To doskonała okazja, aby zdobyć praktyczną wiedzę i rozwiać wątpliwości w ważnych sprawach rodzinnych.
Wstęp wolny. Zapraszamy!

kebo88 | slot gacor | kebo88 | slot gacor
  • Post published:09/03/2026